Kaçak oto, bu 3 futbolcunun canini yakti

small_araba-ferari.jpg


Gümrük tarafından başlatılan kaçak otomobil soruşturmasında, kaçak Ferrari otomobillerden üçünün Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'na ait olduğu ortaya çıktı.

Kaçak otomobil ile ilgili yapılan soruşturma, Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'na uzandı. 5 lüks aracın fiyatı düşürülerek ülkeye sokulduğunu belirleyen polis, kaçak Ferrari marka otomobilden üçünün Sabri Sarıoğlu'na ait olduğunu ortaya çıkardı.
 
Lüks otomobil soruşturmasında yeni dalga... Amerika'dan ithal edildiği tespit edilen araçlardan sonra Almanya'dan getirilen araçlara yönelen mali polis, 5 lüks otomobilin fiyatları düşürülerek ülkeye sokulduğunu belirledi. Ferrari ve Porsche gibi lüks araçların kimlere ait olduğu da yapılan çalışmada ortaya çıkarıldı
 
Araçlardan üçünün Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu üzerine kayıtlı olduğu anlaşıldı. Araçların diğer ikisinin de Fenerbahçeli Selçuk Şahin ve Galatasaraylı Selçuk İnan'ın çıktı.

ARABALARA EL KONMASI GÜNDEMDE

Öte yandan, kaçakçılık suçlamasıyla başlatılan soruşturmada, araçları yurda sokan firmalar da mercek altına alındı. Ünlü futbolcuların araçlarının usulsüz yurda sokulduğu tespit edilirse, otomobillere el konacak ve futbolcular ifadeye çağrılacak