Gümrük ve Ticaret Bakanligi, Tasfiyelik Araç Satisi Yapacak 02.12.2013

small_otomotiv-ihracati-yuzde-40-artti(1).jpg


Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı tasfiye işletme müdürlükleri bir grup tasfiyelik araç satışı yapacak.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın tasfiyelik hale gelen araç satışıyla ilgili ilanları Resmi Gazete'de yayımlandı.


Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı tasfiye işletme müdürlükleri bir grup tasfiyelik araç satışı yapacak.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın tasfiyelik hale gelen araç satışıyla ilgili ilanları Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Trabzon Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nce, satışa esas bedeli en 787,71 TL ile 74 bin 920 TL arasında değişen binek oto, damperli kamyon, damperli kamyonet, kapalı kasa kamyonet, açık kasa kamyonet, römork gibi 39 adet araç, açık artırma suretiyle, Trabzon adresindeki ihale salonunda 10 Aralık günü saat 9.30'da satışa sunulacak. Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve Ekleri 10 TL bedel karşılığı Trabzon İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğünden alınabilecek.

-MERSİN TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ'NCE 33 ARAÇ SATIŞA SUNULACAK-

Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nce satışa esas bedeli 764,64 TL ile 104 bin 489 TL arasında değişen; Kamyonet, Motorsiklet, Minibüs, B.Oto cinsi gibi 33 adet araç açık artırma suretiyle, Tarsus Mersin adresindeki ihale salonunda 6 Aralık günü saat 9.30'da satışa sunulacak. Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10 TL bedel karşılığı Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünden alınabilecek


KAYNAK: http://www.haberler.com/gumruk-ve-ticaret-bakanligi-tasfiyelik-arac-satisi-5370693-haberi/