1-5 Mayis 2014 tarihleri arasinda 3. gerçeklestirilecek olan 115. Canton Fuari Türkiye Milli Katilim Organizasyonu Istanbul Ticaret Odasi tarafindan gerçeklestirilecektir.(umas, hazir giyim, ev tekstili, moda aksesuar, iç giyim, deri ürünleri, ayakkabi, büro ve ofis malzemeleri, kagit ürünleri, ofis çantalari, spor seyahat ve eglence ürünleri, ilaç, ilaç malzemeleri ve saglik ürünleri, medikal cihazkar, gida ve içecek vb) 20.03.2014

small_kanton-fuari-1024x768.jpg


GÜMRÜK MEVZUAT HABER - UĞURLU GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

115. Canton Fuarı (Çin/Guangzhou)

Çin Halk Cumhuriyeti'nin Guangzhou şehrinde  düzenlenen Canton Ticaret Fuarı, dünyanın en  büyük fuarlarından biri olup, konusunda uzman  uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir  araya getirmektedir.

Bu çerçevede ülkemiz ihracatının lokomotif  sektörünün yükselişini uluslar arası platformda  tanıtmak adına gerçekleştirilen organizasyonlar  büyük önem taşımaktadır.

Bu itibarla 1-5 Mayıs 2014 tarihleri arasında 3.  fazı gerçekleştirilecek olan 115. Canton Fuarı  Türkiye Milli Katılım Organizasyonu İstanbul  Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilecektir.
Anılan fuarın 3. fazına kumaş, hazır giyim, ev  tekstili, moda aksesuar, iç giyim, deri  ürünleri, ayakkabı, büro ve ofis malzemeleri,  kağıt ürünleri, ofis çantaları, spor seyahat ve  eğlence ürünleri, ilaç, ilaç malzemeleri ve  sağlık ürünleri, medikal cihazkar, gıda ve  içecek vb. konularında faaliyet gösteren sektör  temsilcileri katılım gösterebilmektedir.


İrtibat: Çağrı  Oluç
Telefon: 0212 455 61 05
Faks: 0212 520 15 26
e-posta: cagri.oluc@ito.org.tr , idil.aslantas@ito.org.tr