Tasfiyelik araç ve esya satisi

images/resmi_kurum_logolar%C4%B1/tasis.jpg


 

ANKARA (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı bazı tasfiye işletme müdürlükleri 51 araç ve 66 grup eşyayı açık artırmayla satışa sunacak.

Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre, Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli 751,90 lira ile 80 bin 14 lira arasında değişen binek oto, arazi taşıtı, kamyon, kapalı kasa kamyonet, minibüs, tekne motoru ve motosiklet gibi 35 aracı açık artırmayla 24 Ekim'de satacak.

Trabzon Tasfiye İşletme Müdürlüğü de satışa esas bedeli 121,19 lira ile 80 bin 250 lira arasında değişen binek oto, kamyonet ve römork gibi 16 aracı açık artırmayla 21 Ekim'de satışa sunacak.

Diyarbakır Tasfiye İşletme Müdürlüğü ise satışa esas bedeli 25 lira ile 765 bin 600 lira cep telefonu ve aksamları, elektronik eşya, depo, santrafüj, oto yedek parçası, ameliyat iğnesi ve ipliği, kereste, araç lastiği, güneş gözlüğü, gözlük çerçevesi ve camı, dişçilik malzemesi,  hırdavat malzemesi, battaniye ve sigara kağıdı gibi 66 grup eşyayı açık artırma suretiyle 17 Ekim'de satacak.

İhalede satılacak araç ve eşyalar ile ihale hakkında ayrıntılı bilgiye, "www.gumruk.gov.tr" ve "www.tasis.gov.tr" internet adresinden ulaşılabilecek.


kaynak: